Klimatyzacja, Wentylacja, Chłodnictwo

Oferta urządzeń do klimatyzacji


Nasza oferta obejmuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji:

 • Klimatyzację takich obiektów jak: hale produkcyjne, sklepy, sale wykładowe, aule, hale bankietowe, pomieszczenia mieszkalne, serwerownie i inne pomieszczenia specjalnego zastosowania
 • Klimatyzatory ścienne typu Split oraz Multisplit, przypodłogowo – podstropowe, kasetonowe i kanałowe
 • Klimatyzatory dachowe (ROOF TOP’y)
 • Systemy klimatyzacji precyzyjnej
 • Systemy kimatyzacji VRV
 • Kurtyny powietrzne ciepłe i zimne
 • Pompy ciepła
 • Modernizacje istniejących układów
 • Serwisowanie instalacji, sprawdzanie szczelności układów i inne czynności wymagające Świadectw kwalifikacyjnych, wynikające z Ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych Dz.U. 2015 poz. 881 z późn. zm.
 • Okresowe przeglądy konserwacyjne klimatyzatorów

Producenci klimatyzatorów

Posiadamy w naszej ofercie urządzenia renomowanych producentów:

 • Daikin, Fuji Electric, Gree, Kaisai, LG, Midea, Mistral, Mitsubishi Electric, MDV, Samsung, Sinclair,

Klimatyzacja tanio?  Oczywiście, że tak!

Zainstalowanie klimatyzacji w Państwa pomieszczeniach jest tańsze niż się wydaje. W razie wątpliwości służymy pomocą. Zadzwoń lub napisz.

Klimatyzacja Toruń, Grudziądz, Brodnica, Wąbrzeźno oraz okolice

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w trakcie największych upałów klimatyzacja jest kwestią konieczną, o którą zdecydowanie warto zadbać – zwłaszcza, że na przestrzeni lat sytuacja w branży poprawiła się na tyle, że obecnie praktycznie każdy może sobie pozwolić na kwestię montażu klimatyzacji w swoim domu. Warto w tym celu zdecydować się na współpracę ze specjalistami, którzy zajmują się montażem urządzeń klimatyzacyjnych od wielu lat – wśród godnych polecenia firm jesteśmy także my. Nasze usługi cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na ich jakość – zamontowanie klimatyzacji w Toruniu jeszcze nigdy nie było tak bezproblemowe i szybkie, jak we współpracy z nami. Działamy na terenie miasta Toruń od wielu lat, co czyni z nas niekwestionowanych liderów w swojej branży – nie musisz już szukać odpowiedniej firmy do montażu klimatyzacji; sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc!

Szeroka oferta urządzeń klimatyzacyjnych

Klimatyzacja Toruń, Wąbrzeźno, Brodnica, Grudziądz oraz inne okoliczne miasta – na tym rynku jesteśmy specjalistami w zakresie montażu klimatyzatorów, lecz w naszej ofercie znajdują się również pompy ciepła oraz klimatyzacja. Dzięki nam odpowiednia wentylacja Twojego domu lub mieszkania przy pomocy klimatyzatora lub instalacji innego rodzaju, której montaż jest nad wyraz łatwy, może być już niebawem na najwyższym poziomie. Serwis wszelkich urządzeń tego rodzaju, który mamy w ofercie, jest bardzo sprawny. O naszej renomie świadczy zadowolenie setek klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług – warto wspomnieć, że oferujemy w pełni profesjonalne i indywidualne podejście do każdej osoby oraz firmy, która potrzebuje doskonałej wentylacji oraz klimatyzacji najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami w związku z tym już teraz!

Specjaliści w zakresie montażu klimatyzacji w Toruniu, Grudziądzu, Brodnicy, Wąbrzeźnie

Nasze urządzenia są najwyższej jakości, ponieważ współpracujemy z renomowanymi producentami klimatyzatorów oraz innych urządzeń mających na celu zapewnić najwyższą klasę wentylacji. Doświadczenie, którym dysponujemy, pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości niezależnie od potrzeb oraz oczekiwań klienta – montujemy klimatyzatory oraz zapewniamy najwyższą klasę obsługi i znakomitą szybkość realizacji wszelkich zadań najbardziej profesjonalnie, jak tylko jesteśmy w stanie. Pod względem obszerności oferty jesteśmy liderami na rynku, w związku z czym możesz liczyć na instalacje klimatyzacyjne będące znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich wnętrz – mieszkań, domów czy nawet budynków firmowych. Szeroki wybór produktów oraz montaż, który wykonujemy bardzo szybko, to jedne z wielu naszych zalet. 87-100 Toruń to miasto, w którym oferujemy nasze usługi. Klimatyzacja Toruń jeszcze nigdy nie była tak bardzo na wyciągnięcie ręki. Montaż klimatyzacji w Toruniu – zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Close Menu