chłodnictwo

Chłodnictwo dla każdego

 
 
Nasza oferta z zakresu chłodnictwa obejmuje między innymi:
  • Montaż gotowych komór segmentowych
  • Systemy wody lodowej
  • Skraplacze powietrzne i wodne
  • Sprężarki hermetyczne i agregaty skraplające do lad, lodówek, zamrażarek, szaf chłodniczych, schładzalników i innych urządzeń gastronomicznych
  • Kompleksowe dostawy urządzeń i automatyki chłodniczej, montaż i uruchomienie
  • Modernizacja istniejących układów
  • Serwisowanie instalacji, sprawdzanie szczelności układów, usuwanie i wymiana czynników chłodniczych i inne czynności wymagające Świadectw kwalifikacyjnych, wynikające z Ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych Dz.U. 2015 poz. 881 z późn. zm.
  • Czynniki chłodnicze
  • Naprawa oraz serwis rolniczych schładziarek do mleka

Chłodnictwo Toruń, Grudziądz, Brodnica, Wąbrzeźno | Krzysztof Zieliński

Nie można zaprzeczyć, że branża chłodnicza nieustannie się rozwija, oferując coraz więcej nowatorskich rozwiązań umożliwiających sprawne codzienne funkcjonowanie wielu urządzeń. Na rynku pojawia się także mnóstwo firm, które zajmują się tą dziedziną – województwo kujawsko-pomorskie może się pochwalić jednakowoż liderami na rynku – chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja oraz inne zagadnienia związane z działaniem tego rodzaju urządzeń to coś, czym zajmujemy się od wielu lat, mogąc zagwarantować wszystkim klientom najwyższą jakość oferowanych urządzeń oraz profesjonalną obsługę. Współpraca z nami w zakresie montażu urządzeń chłodniczych przebiega bardzo sprawnie, a my jesteśmy w stanie obiecać indywidualne podejście do wszystkich klientów, zarówno prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Oferta naszej firmy jest niezwykle obszerna – w celu omówienia wszelkich szczegółów zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby (ul. Bliska 49, 87-100 Toruń).

Chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja – kujawsko-pomorskie

Serwis, modernizacja oraz montaż wszelkich układów klimatyzacji czy wentylacji, jak również szeroko pojęte chłodnictwo, to tylko niektóre kwestie, jakie oferujemy na terenie Torunia. Systemy wody lodowej, skraplacze powietrzne i wodne, sprężarki hermetyczne, agregaty skraplające… i o wiele, wiele więcej. Pod względem chłodnictwa oferujemy usługi na najwyższym poziomie – montaż wszelkich urządzeń przebiega bardzo sprawnie i w pełnym porozumieniu z klientem, jak również z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia niezależnie od jego wielkości oraz złożoności. Chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja oraz serwis wszelkiego rodzaju urządzeń to coś, w czym specjalizujemy się od wielu lat. Niewiele jest na rynku firm, które oferują tak złożony zestaw prac mających na celu sprostanie oczekiwaniom klientów pod względem urządzeń oraz nowatorskich rozwiązań chłodniczych, nie tylko do użytku domowego, ale także do firm o różnym profilu działalności.

Toruń, Grudziądz, Brodnica, Wąbrzeźno – profesjonalne usługi w zakresie chłodnictwa

Nasze przedsiębiorstwo zapewniające najwyższą jakość w dziedzinie systemów klimatyzacyjnych zajmuje się również ich montażem w siedzibie klienta lub jego prywatnym mieszkaniu. Współpracujemy z producentami urządzeń najbardziej cenionych na rynku marek między innymi agregatów chłodniczych. Ponadto zajmujemy się modernizacją istniejących już układów oraz serwisem wszelkich urządzeń. Serwis przebiega nad wyraz sprawnie i szybko, w związku z czym już niebawem będziesz mógł czerpać pełną satysfakcję z użytkowania urządzeń tego rodzaju. Chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja – Toruń, Grudziądz, Brodnica i Wąbrzeźno to miasta, na terenie których prężnie działamy. Zapraszamy do sięgnięcia po telefon i wybrania naszego numeru, aby powiedzieć nam o swoich potrzebach jeśli chodzi o urządzenia chłodnicze i ich serwis czy też montaż do różnych pomieszczeń, czy sklepów.
Close Menu